Cocofli to autorska księgarnio-kawiarnio-winiarnia. Przycupnęliśmy w samym sercu wrocławskiej Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, jakby naszą misję napisał sam los. Bo bliskie i nieobojętne są nam wielokulturowość, jesteśmy otwarci na różnorodność treści, tęsknot i dążeń. Cocofli powstało z tą właśnie myślą – jako inkubator, miejsce inspiracji, spotkań, wystaw i kameralnych koncertów.

Jakby było mało, zza baru dostaniecie obłędne ciasta!

No i doskonałą kawę parzoną na wiele (też alternatywnych) sposobów.

I wino! Specjalnie je selekcjonujemy – by było szlachetne i w przystępnej cenie.

I książki! Zajrzyjcie na nasz regał.

  • Kawa

W Cocofli parzymy kawy najwyższych lotów – kawy klasy Speciality. Stosujemy alternatywne metody ich przygotowania. Kawy z Kenii, Etiopii, Kolumbii, Gwatemali, Ekwadoru, Peru parzymy w dripie, chemexie i aeropresie. Do tego jak nikt inny potrafimy o kawie opowiadać!

  • Wino

Nasza kolekcja win sięga od Portugalii, przez Góry Piemontu i romantyczną Gaskonię, aż do spękanej słońcem ziemi Izraela. Mamy wino odpowiednie na każdy dzień i na każdy nastrój. I potrafimy je umiejętnie dobrać.

  • Literatura

Na naszych półkach prezentujemy książki, które odzwierciedlają idee przyświecające Cocofli. Tu znajdziesz literaturę z dziedziny szeroko pojętej humanistyki, w tym sztuki, architektury, designu, filozofii, socjologii, medioznawstwa oraz spory wybór komiksów, powieści graficznych i ambitnych książek dla dzieci. Mamy też wygodne kanapy. Nic tylko zasiąść i czytać!

Zdjęcia
Informacje o Miejscu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram