Festiwal w Dąbrowie Górniczej

Śledź Festiwal w mediach społecznościowych! Bądź z nami ONLINE!

Chyba nie musimy Wam tłumaczyć, dlaczego bardzo cieszymy się na to spotkanie. W końcu porozmawiamy o skomplikowanej nazwie naszego festiwalu!

Zapowiada się fascynująca i zabawna zarazem rozmowa o słowach starych, już nieco zapomnianych oraz całkiem nowych, które są w naszym języku od niedawna. Zagości więc na spotkaniu kałamarz, trotuar, a także mejl, esemes czy dron.

Autorka, laureatka nagrody Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej 2019, z pewnością po raz kolejny dostarczy nam wszystkim (nie tylko tym najmłodszym…) mądrej rozrywki i radości obcowania z językiem.

Wiek: b.o.
Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Nigdy nie uwierzycie jak trudne może być życie siedmiolatka. Staje przed wieloma problemami i z wieloma sytuacjami musi się zmierzyć. Jak to brzmi w jego głowie? Czy wszystkie problemy są tak samo ważne? Czy my dorośli ich nie ignorujemy?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania z samym autorem serii o Matim – Anti Saarem.

Dodatkowo porozmawiamy o tym po jakie opowieści sięgnąć razem z dzieckiem, co może być idealne do wspólnego czytania oraz jak budować humor w historiach, aby były idealne dla każdego odbiorcy.

Wiek: b.o.
Gdzie oglądać? - facebook.com/MiedzypokoleniowyFestiwal

Szczegóły Festiwalu
error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram