Booklista Wszech Czasów – KONKURS Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej

ODDAJ SWÓJ GŁOS!

Istnieją takie książki, których lektura zostaje z nami na zawsze. Czy to z powodu opisanych w nich pasjonujących przygód, czy ze względu na wyraziste postaci, których nie sposób nie pokochać, pewne historie nigdy nie tracą na wartości. Przeciwnie – wraz z upływem czasu ich pozycja w naszym czytelniczym sercu staje się tylko silniejsza! 

Jakie książki zajmują ją w Twoim? Które powieści są nieśmiertelne dla Ciebie?

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki!

Zadanie konkursowe:

I etap – Zgłoszenia (3.09 – 11.09) 

  • Stwórz listę 10-ciu ponadczasowych tytułów i wraz z krótkim uzasadnieniem trzech wyborów wyślij ją do nas w ramach konkursu „Booklista Wszech Czasów!”.
  • Pamiętaj jedynie, że wśród zaproponowanych książek muszą znaleźć się takie pozycje, których lekturą cieszyły się co najmniej dwa pokolenia.
  • Swoje zgłoszenie wyślij na adres podany na dole strony.

Reszta należy do Ciebie! Podziel się z nami swoją „Booklistą Wszech Czasów”!

Do wygrania:

5 x festiwalowych, niespodziankowych zestawów – książki + gra planszowa

II etap konkursu trwa od 12.09 do 18.09.2021. Ogłoszenie wyników 19.09.2021 – podczas finału Festiwalu w Lublinie! Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową 22.09.2021.

II etap – Głosowanie (12.09 – 18.09)

  • Z przesłanych przez Was list stworzymy ankietę, w której będziecie mogli zagłosować na Waszą ulubioną książkę!
  • Głosować będzie można od 12.09 do 18.09.2021!

ZAGŁOSUJ!

Spośród głosujących wybierzemy 3 osoby, które nagrodzimy festiwalowymi zestawami książkowymi! 

Fragment Książki Wszech Czasów, którą wytypujecie zostanie zinterpretowany i odegrany przez zespół Muzyczni Czarodzieje, podczas finału Festiwalu w Lublinie (19.09.2021)


Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych. Mamy dla ciebie kilka informacji z którymi chcemy żebyś zapoznał się przed wzięciem udziału w tym konkursie.

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko od rodziców i z ich adresów mailowych. Wysyłając nam pracę dziecka zgadzasz się na ewentualne wykorzystanie jej w opublikowanych wynikach konkursu. Zbieramy i prosimy cię tylko o dane w postaci adresu e mail, który nie będzie wykorzystany w żadnym innym celu niż kontaktu z tobą w przypadku twojej wygranej. Administratorem bazy adresów e mail zgłoszonych do tego konkursu jest Grupa CzasDzieci.pl Sp. z o. o.. Zostaną one usunięte po miesiącu od daty zakończenia konkursu. W każdym momencie masz prawo cofnąć swoje zgłoszenie i usunąć oraz zmodyfikować swoje dane, w tym celu skontaktuj się z nami pod adresem zapytania.konkursy@czasdzieci.pl

Życzymy Powodzenia!

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail w zakresie opisanym powyżej i chcę wziąć udział w konkursie, wysyłając zgłoszenie na adres konkursy10@czasdzieci.pl

error

Obserwujcie nas i subskrubujcie nasze kanały :)

YouTube
YouTube
Instagram